Yazar : Red Wolf 17 Şubat 2014 Pazartesi

 1. Eğer bir google hesabınız varsa ve Google Web Geçmişimi Aktif ettiyseniz https://history.google.com/history/ adresinden Web geçmişini görebilirsiniz.
   
 2. Eğer Sistem Geri Yükleme açık ise; Sistem Geri Yükleme ile silinme tarihinin öncesine  gitmeyi deneyebilirsiniz.
  Başlat > Tüm programlar > Donatılar > Sistem Araçları > Sistem Geri Yükleme yolunu izleyin. Sistem Geri Yüklemeden eski bir tarihe dönüş yapın. Bu sayede silinen internet geçmişi bilgileri'de gelecektir.
 3. Index.dat dosyası üzerinden silinen internet geçmişini görebilirsiniz. Başlatı tıklayın ve arana kutusuna Index.dat yazın.  Bilgisayarınızda Index.dat dosyasını aratın.
 4. Index.dat dosyasını bulamazsanız recuva ile sistemi taratın ve silinen dosyalar içerisinde arayın.
  Bunun için recuva silinen dosyaları kurtarma programını kullanabilirsiniz.
  Silinen dosyaları geri getirme linkinden Recuvayı nasıl kullanmanız gerektiği anlatılmıştır.
  Recuva ile sistemi tarayın ve  index.dat dosyasını kurtarın. Daha sonra  index.dat inceleme programını buradan indirin. index.dat inceleme yazılımı index.dat dosyası içerisinde bulunan ziyaret edilen site bilgilerini ekrana getirecektir.
Silinen internet geçmişini görebilmek için yapılacak işlemler bu kadardır.

Bu Makaleyi Yanıtla

Subscribe to Posts | Subscribe to Comments

RedWolf'un Bloguna Hosgeldin

- Copyright © < Rw > - Blogger - Designed by RedWolf Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.